Wie zijn wij

Basisschool Spelenderwijs

   'Waar elk kind schittert!'

 

TEAM SPELENDERWIJS

 

DIRECTIE

 

Winnie Bloemen

TEL: 089 85 69 22 - GSM: 0474 65 18 78

winnie.bloemen@spelenderwijs-neerglabbeek.be

info@spelenderwijs-neerglabbeek.be

 

KLEUTERS

 

KIEKEBOE (2,5- 5 jarigen)

 

Diane Baeten - diane.baeten@spelenderwijs-neerglabbeek.be          

Linda Jacobs - linda.jacobs@spelenderwijs-neerglabbeek.be           

Nele Camps - nele.camps@spelenderwijs-neerglabbeek.be

 

Kinderverzorgster

 

Veerle Vaesen - veerle.vaesen@spelenderwijs-neerglabbeek.be

 

LAGERE SCHOOL

 

DE VLINDERTUIN (eerste graad)

 

Im Braeken - im.braeken@spelenderwijs-neerglabbeek.be

Anja Smets - anja.smets@spelenderwijs-neerglabbeek.be

 

DE REGENBOOG (tweede graad)

 

Els Peeters - els.peeters@spelenderwijs-neerglabbeek.be

Anja Smets

 

THE SMARTies (derde graad)

 

Hilde Martens - hilde.martens@spelenderwijs-neerglabbeek.be

Lisette Goyens - lisette.goyens@spelenderwijs-neerglabbeek.be

Anja Smets


Leermeester Lichamelijke Opvoeding

 

Roel Jamers - roel.jamers@spelenderwijs-neerglabbeek.be

               

Zorgteam

 

Diane Baeten (kleuters)

Im Braeken (onderbouw)

Lisette Goyens (bovenbouw)

Winnie Bloemen (coördinatie)

 

Administratieve medewerksters

 

Diane Reyners - secretariaatspelenderwijs@gmail.com

Marth Schildermans - secretariaatspelenderwijs@gmail.com

 

SCHOOLUREN SPELENDERWIJS

 

Ma - di - do - vr 

08.45 - 12.00 en 13.15 - 15.35

Woe

08.45 - 12.00

 

VOOR- EN NASCHOOLSE OPVANG

 

Ma - di - do - vr

07.00 - 08.30 en 15.35 - 18.00             

Woe

07.00 - 08.30 en vanaf 12.00

                   Copyright ¬© 2018. All Rights Reserved. (Designed by Winnie Bloemen)

                     info@spelenderwijs-neerglabbeek.be - 089 85 69 22