Wie zijn wij

Basisschool Spelenderwijs

   'Waar elk kind schittert!'

 

TEAM SPELENDERWIJS

 

DIRECTIE

 

Winnie Bloemen

GSM: 0474 65 18 78

winnie.bloemen@spelenderwijs-neerglabbeek.be

 

Hilde Martens (ad interim)

GSM: 0472 03 53 88

hilde.martens@spelenderwijs-neerglabbeek.be

 

KLEUTERS

 

KIEKEBOE (2,5- 5 jarigen)

 

Diane Baeten - diane.baeten@spelenderwijs-neerglabbeek.be          

Martine Ponsen - martine.ponsen@spelenderwijs-neerglabbeek.be           

Hanne Beliën - hanne.belien@spelenderwijs-neerglabbeek.be

 

Zorg

 

Diane Baeten

 

Ondersteuning 

 

Farah Vanhelden - farah.vanhelden@spelenderwijs-neerglabbeek.be

 

Kinderverzorgster

 

Veerle Vaesen - veerle.vaesen@spelenderwijs-neerglabbeek.be

 

LAGERE SCHOOL

 

DE VLINDERTUIN (eerste graad)

 

Im Braeken - im.braeken@spelenderwijs-neerglabbeek.be

Farah Vanhelden

 

DE REGENBOOG (tweede graad)

 

Els Peeters - els.peeters@spelenderwijs-neerglabbeek.be

Farah Vanhelden

 

THE SMARTies (derde graad)

 

Hilde Martens

Anja Smets - anja.smets@spelenderwijs-neerglabbeek.be

Lisette Goyens - lisette.goyens@spelenderwijs-neerglabbeek.be

               

Ondersteuning en Zorg

 

Als school hebben we de opdracht om met brede zorg te werken aan de ontplooiing van iedere leerling. Wij geloven in groei en werken continu op zorgzame wijze aan de ontwikkelingskansen van alle kinderen. Zorg is iets dat overal in voorkomt, iets wat leeft binnen de schoolmuren; het is een manier van kijken naar, van denken over, het gaat over een zorg-brede aanpak op alle terreinen; het is een manier van zijn. Heel belangrijk hierin is samen school maken, met een openheid en een grote betrokkenheid van alle partijen in de eerste plaats het kind zelf en de ouders, maar verder ook de klasleerkracht, de zorgleerkracht, de directie, het CLB, andere externen zoals logo, kine, … Met elkaar in overleg gaan en elkaar ondersteunen komt het kind ten goede en zorgt voor die brede zorg.

 

Diane Baeten

Farah Vanhelden

Lisette Goyens

Winnie Bloemen

 

Leermeester Lichamelijke Opvoeding

 

Roel Jamers - roel.jamers@spelenderwijs-neerglabbeek.be

 

Administratieve medewerksters

 

Diane Reyners - secretartiaatspelenderwijs@gmail.com

Marth Schildermans - secretartiaatspelenderwijs@gmail.com

 

SCHOOLUREN SPELENDERWIJS

 

Ma - di - do - vr 

08.45 - 12.00 en 13.15 - 15.35

Woe

08.45 - 12.00

 

VOOR- EN NASCHOOLSE OPVANG

 

Ma - di - do - vr

07.00 - 08.30 en 15.35 - 18.00             

Woe

07.00 - 08.30 en vanaf 12.00

                   Copyright © 2018. All Rights Reserved. (Designed by Winnie Bloemen)

                     info@spelenderwijs-neerglabbeek.be - 089 85 69 22